[Firma] Schody drewniane wewnętrzne od Drewdom


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy różnorakie schody drewniane na zamówienie. Jeśli poszukujesz eleganckie, dobrze wykonane schody do przedpokoju to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Stolarnia Drewdom wykonuje schody drewniane już od od prawie 4 dekad – zlokalizowana pomiędzy ogromnymi połaciami lasów z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z wielkim doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Wieloletnie doświadczenie ma przełożenie na sposób wykonania, jakość drewna, czas pracy a także świetny kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Obszar działa firmy to promień 300 km od Biłgoraja.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak często wybierane? Drewno jest ekologicznym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale komponuje się z zielenią, szklanymi detalami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie się prezentuje, nawet po kilkudziesięciu latach. Świetnie wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, a także wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest udostępniona galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane wewnętrzne od Drewdom
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię