[Firma] ŻYWICA na TARAS - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do zrealizowania posadzki żywicznej na powierzchni betonowego tarasu ewentualnie balkonu.
Żywica poliuretanowa korporacji Sika dobrze sprawdza się w warunkach klimatu panującego w naszym kraju - nadzwyczaj spore różnice temperatur lato/zima.
Układ giętkich powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż wykorzystanie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane przez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to towar renomowanej marki Sika, która słynie z rozciągliwych systemów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych towarów pod względem giętkości, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą barwną warstwę żywiczną Sikafloor 400N proponujemy w 6 odcieniach. Całość dopina bezbarwna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można dopełnić o grunt żywiczny na bazie żywicy epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i jednocześnie posadzkę ozdobną.
Kalafonię nakładamy cylindrem na suchy cement. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z poprawną rezerwą, aby nie umalować obrębu nie objętego zakresem prac (po związaniu produktu żywicę możemy usunąć jedynie mechanicznie). W uproszczeniu można zakomunikować, że kalafonia Sikafloor 400N jest niźli specjalistyczna farbka do cementu do sporządzenia podłogi dekoracyjnej.
Kalafonie wyprzedajemy w metalicznych wiadrach 6 i 18kg.
Dostarczamy kurierem na okręgu całego kraju!
Nasi konsultanci pomogą Ci skompletować twoje zamówienie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz złożyć co więcej przez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na TARAS - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano27.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię