Sprzedaż

Najlepsze miejsce na sprzedawanie!

[Firma] Szkolenie Python


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zachęcamy do odwiedzenia strony firmy Langolian. Realizujemy kursy z szeroko pojętego zakresu techniki informatycznej .
Twojej uwadze polecamy kursy z Python-a. Szkolenie prowadzimy w wersji dla początkujących, które dedykujemy osobom chcącym rozpocząć przygodę z programowaniem w języku Python.
Kurs podstawowy z Python-a kładzie nacisk na składnię, użycie podstawowych bibliotek, oraz na dobór najlepszych bibliotek.
Szkolenie realizowane jest z użyciem składni języka Python w wersji 3.x, z ćwiczeniami praktycznymi.
Kursantom, którzy zakończyli szkolenie z zakresu podstawowego lub posiadają wiedzę związaną z obsługą narzędzia deweloperskiego oraz tworzeniem kodu z użyciem struktur językowych proponujemy szkolenie Python zaawansowane . Jest on dedykowany dla osób chcących rozszerzyć swoje umiejętności w zakresie programowania z użyciem zaawansowanych struktur obiektowych w języku Python. Kurs wprowadza także w podstawowe techniki programowania zaawansowanych narzędzi analizy danych oraz układania interfejsów aplikacji okienkowych i internetowych.
Na stronie internetowej firmy Langolian znajdziesz szczegóły odnośnie programów oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Python prowadzimy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie , w zależności od wymagań Klienta i liczebności grup szkoleniowych na szkolenie uczestników .
Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs Programowanie w języku Python , napisz na naszą skrzynkę mailową , a po konsultacji z naszym trenerem postaramy się zaproponować Ci od którego poziomu rozpocząć kurs .
Na naszej stronie mamy także szkolenie Programowanie w języku Python kompleksowe.
Szkolenia Programowanie w języku Python kompleksowe prowadzimy na terenie całej Polski, szkolenia otwarte w salach zapewnionych przez Langolian , w większych miastach, np. Toruniu, Bydgoszczy, Lublinie, Krakowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dopasować dostosować do zapotrzebowania i poziomu zgłoszonych kursantów.
W przypadku gdy brak czasu ogranicza Tobie możliwość wysłania grupy na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisów na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma kursów zdalnych niczym się nie różni od kursów Programowania w języku Python zaawansowanego twarzą w twarz. Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenie Python
Ogłoszenieprywatne
Dodano09.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię